Publikováno

Novinky od Tiens

Firma Tiens má na českém trhu již své místo a stala se známým producentem doplňků stravy a výrobků založených na principech tradiční čínské medicíny. Tiens se neustále snaží své výrobky vylepšovat a zavádět na trh nové nejen doplňky stravy, ale také přístroje či kosmetiku. Pojďme se podívat na novinky od Tiens, které jsme v posledních pár měsících uvedli na našem webu.

Jistě jste si všimli, že od minulého měsíce nabízíme novinku od Tiens – Flexi boost na klouby. Tu zároveň můžete nakoupit v akci 3+1 výrobek zdarma.

Ale toto zdaleka není jediný nový výrobek od Tiens, který se v těchto dnech dostává na český trh. Dnes jsme přidali další z novinek, a to TIENS Koenzym Q10 & Kvercetin. Tento revoluční doplněk stravy s jedinečným složením kombinace Q10, Kvercetinu, vitamínů a rostlinných složek, byl vytvořen zejména na podporu zdravého srdce.

Jedná se o vědecky připravený doplněk, který kombinuje dvě klíčové složky, Q10 a Kvercetin. Toto dynamické duo funguje synergicky, aby vám poskytlo optimální zdravotní přínosy. Je obohacený o rostlinné antioxidanty z plodů hlohu, které pomáhají chránit vaše buňky před oxidačním stresem a podporují celkovou pohodu. Podporuje jej směs základních vitamínů: B1, B9, D3, E a K2, které spolupracují na podpoře různých tělesných funkcí, včetně energetického metabolismu, imunitního zdraví, zdraví srdce a síly kostí.

Ingredience Q10 a Kvercetin