Dodací podmínky

Doprava a platba

Ceny dodání:

Vyzvednutí v Olomouci na Kaštanové 1055/14zdarma

Vyzvednutí ve Velkém Týncizdarma

Možnost osobního vyzvednutí na Olomoucku po dohodě – zdarma

Česká pošta BALÍK NA POŠTU s platbou předem – 65,- Kč

Česká pošta BALÍK DO RUKY s platbou předem – 89,- Kč

Česká pošta BALÍK NA POŠTU dobírka – 105,- Kč

Česká pošta BALÍK DO RUKY dobírka – 129,- Kč

Je nutné si dopředu potvrdit termín vyzvednutí, zboží tak bude pro vás připraveno bez zbytečného čekání. Termín vyzvednutí si můžete potvrdit e-mailem nebo telefonicky na .

Nabízíme možnost zaslání zboží Českou poštou – BALÍKEM DO RUKY (dříve obchodní balík), a to s platbou předem nebo dobírkou nebo Českou poštou – BALÍK NA POŠTU se stejnou možností způsobu platby.

BALÍK NA POŠTU umožňuje převzetí zásilky na více než 2700 vybraných odběrních místech České pošty. BALÍK NA POŠTU se vám nedoručuje osobně, ale bude zanechán na vámi vybrané poště. POZOR službu BALÍK NA POŠTU nemusí poskytovat všechny pobočky České pošty.

Pokud máte zájem doručit zboží na Slovensko, prosím o kontakt, na dopravě a platbě se domluvíme.

Údaje pro platby předem v rámci ČR v Kč:
č.ú. 5297089001/5500, Raiffeisenbank,a.s.
v.s. číslo vaší objednávky

Po obdržení Vaší objednávky dostanete do 24h odpověď s potvrzením přijetí objednávky. (Pokud jste tuto kopii neobdrželi, objednávku jste nedokončili, uvedli jste nesprávnou emailovou adresu, máte plnou emailovou schránku nebo vám zpráva spadla do složky nevyžádaná pošta-spam).

Pod číslem zásilky, které obdržíte od přepravce zpravidla emailem, můžete na stránkách české pošty ( www.ceskaposta.cz ) sledovat aktuální místo kde se zásilka nachází. (Pokud jste tento email nedostali, tak jste pravděpodobně uvedli nesprávnou emailovou adresu, máte plnou emailovou schránku nebo Vám zpráva spadla do složky nevyžádaná pošta-spam).