Obchodní podmínky

Doklady, záruka, reklamace

Daňový doklad

Doklad ke zboží vč. veškerých náležitostí a evidence v EET je zaslán v zásilce spolu se zbožím. Doklad o zaplacení dobírky vám na vaši žádost vystaví také kterýkoliv přepravce.

NEJSEM PLÁTCE DPH.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Reklamace

Nároky z odpovědnosti za vadu výrobků má právo zákazník uplatnit v zákonném rozsahu a při splnění zákonem daných podmínek, a to písemně u prodávajícího. Reklamaci lze poslat buď emailem na , nebo v listinné podobě na adresu: Ing. Ivo Beran, Kaštanová 1055/14, 779 00 Olomouc.

Mimosoudní řešení sporů

Zákazník má právo obrátit se v případě sporu s prodávajícím na subjekt mimosoudního řešení sporů. Subjekt pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů, který je pro daný typ nabízeného, prodávaného, poskytovaného nebo zprostředkovaného výrobku nebo služby věcně příslušný je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2
E-mail:
Web: https://adr.coi.cz

Česká obchodní inspekce je dozorovým orgánem vykonávajícím dohled nad ochranou spotřebitele, postupující podle zákona č. 64/1986 Sb. o České obchodní inspekci, ve znění pozdějších předpisů a dalších právních předpisů. Internetová schránka České obchodní inspekce je www.coi.cz.

Ochrana osobních údajů

Zákazník nákupem dává souhlas k poskytnutí jeho údajů, včetně telefonního čísla a emailové adresy, a to přepravci pro účely informování zákazníka o doručení jeho zásilky.