Obchodní podmínky

Doklady, záruka, reklamace

Daňový doklad

Doklad ke zboží vč. veškerých náležitostí a evidence v EET je zaslán v zásilce spolu se zbožím. Doklad o zaplacení dobírky vám na vaši žádost vystaví také kterýkoliv přepravce.

NEJSEM PLÁTCE DPH.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Reklamace

Nároky z odpovědnosti za vadu výrobků má právo zákazník uplatnit v zákonném rozsahu a při splnění zákonem daných podmínek, a to písemně u prodávajícího. Reklamaci lze poslat buď emailem na , nebo v listinné podobě na adresu: Ing. Ivo Beran, Kaštanová 1055/14, 779 00 Olomouc.

Mimosoudní řešení sporů

Zákazník má právo obrátit se v případě sporu s prodávajícím na subjekt mimosoudního řešení sporů. Subjekt pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů, který je pro daný typ nabízeného, prodávaného, poskytovaného nebo zprostředkovaného výrobku nebo služby věcně příslušný je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2
E-mail:
Web: https://adr.coi.cz

Česká obchodní inspekce je dozorovým orgánem vykonávajícím dohled nad ochranou spotřebitele, postupující podle zákona č. 64/1986 Sb. o České obchodní inspekci, ve znění pozdějších předpisů a dalších právních předpisů. Internetová schránka České obchodní inspekce je www.coi.cz.

Ochrana osobních údajů

Zákazník nákupem dává souhlas k poskytnutí jeho údajů, včetně telefonního čísla a emailové adresy, a to přepravci pro účely informování zákazníka o doručení jeho zásilky.

Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do něhož je náš e-shop zapojen. Ty Vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti jejich zasílání neodmítnete. Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky provádíme na základě našeho oprávněného zájmu, který spočívá ve zjišťování Vaší spokojenosti s nákupem u nás. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a Vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně pro její vlastní účely. Proti zasílání e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky můžete kdykoli vyjádřit námitku odmítnutím dalších dotazníků pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem. V případě vaší námitky Vám dotazník nebudeme dále zasílat.