Publikováno

DiCHO Čistič ovoce a zeleniny

Hormony, pesticidy a další nebezpečné chemikálie se v potravinách objevují stále častěji. Tyto látky lze vyloučit s použitím pomůcky, která využívá jedinečných vlastností ozonu – TIENS Čistič ovoce a zeleniny. Přístroj vytváří ozón, který nejen čistí potraviny a vodu, ale také dezinfikuje vzduch v domácnostech a v kancelářích, kde zabíjí bakterie, plísně a roztoče.

Vliv ozónu na potraviny

Ozón (O3) je přírodní látka, která oxidací zabíjí plísně, bakterie, viry a další mikroorganismy. Díky svým antimikrobiálním vlastnostem je nejsilnější sterilizující látkou. Z jejího používání zároveň nevznikají žádné karcinogenní vedlejší produkty, jako je tomu například u tradičnějšího chlóru. Ozón se proto využívá v mnoha oblastech: v masozpracovatelském, mléčném a obecně potravinářském průmyslu či v kosmetice.

Čistič ovoce a zeleniny

Společnost TIENS vytvořila generátor ozónu – Čistič ovoce a zeleniny – který jedinečných vlastností ozónu využívá pro každodenní využití v životě. Tento přístroj pomocí elektrických výbojů přetváří O2 ze vzduchu na O3. Ozón funguje na základě oxidace. V reakcích, v nichž figuruje, dochází k uvolnění třetího atomu kyslíku, který se pak naváže na materiál, s nímž ozón reaguje a stává se z něj čistá a stabilní molekula kyslíku (O2).

Kupte si TIENS Čisti ovoce a zeleniny za zvýhodněnou cenu 9 070 Kč v našem e-shopu!